קצת עלינו

את תחילת דרכנו עשינו לפני 15 שנה כעסק קטן לוט באפלה. למדנו, עבדנו, קראנו, ניסינו (ממשיכות גם היום ללמוד ולהתפתח) והבאנו את עצמנו למקום שבו אנו נמצאות היום שממנו אנו רוצות ואוהבות לתמוך ולקדם עסקים המחוייבים להצלחה, אשר גם להם רצון, כמו שלנו, להצליח ולפרוץ לתודעת הלקוחות האידיאליים שלהם.
אנו עושות זאת באמצעות שמחת חיים, ידע מעמיק במיתוג, מיצוב ועיצוב גרפי שובה לב שהם השילוב המנצח.

כל בעל עסק צריך מעת לעת מישהו שיראה אותו מבחוץ, שיהיה עבורו מאתר כשרונות (Scout) אשר ידע לאתר את המהות האמיתית שתוציא את הכשרון שלו לאור, שתוציא ממנו את הדבר הטוב ביותר והמדוייק ביותר, בתוך שלל יכולות העשייה העומדות לרשותו.

אנו מאמינות שעסקים שרוצים להמשיך ולהצליח לאורך זמן, צריכים מעת לעת לעשות התבוננות מחודשת, לבחון את הגבולות, לדייק ולהתאים את עצמם לעולם המתחדש בקצב מהיר וזאת מבלי לאבד את הזהות ומתוך ידיעה שזאת הדרך להניע מעגלי השפעה והצלחה.

מתוך שנות נסיון רבות שלנו כבעלות עסק עצמאי, החיות ונושמות את האתגרים היומיומיים של פיתוח עסק וקידומו וכן מתוך 15 שנות עבודה עם יזמים ועסקים מגוונים, אנו יודעות היום לומר בוודאות שברשותנו כלים אשר יאפשרו לך להעביר מסרים חזקים דרך הלוגו, השפה העיצובית והטקסטים. מסרים אלו יביאו לעולם בצורה המדוייקת ביותר והמזוככת ביותר את מהות העשייה שלך. עשייה ממקום של אושר, תוך שהות בחוויה ובהרגשה שזה המקום הטבעי, המקום בו זוכים לפעול מתוך שלוות נפש ועוצמה גדולה.

עסקים הבוחרים לעבוד איתנו נהנים ליצור עבור עצמם סוג כזה של התכווננות והשראה אשר מאפשר ללקוחות המועדפים עליהם, ללקוחות הטובים ביותר שלהם להגיע.

שלכם,
היאלי נוה ונעמה גנור

 

about